Terrasside ehitus kortermaja katusele

Tallinnas, Sõjakooli tänava kortermaja katuseterrassid on ehitatud ujuv meetodil, s.t. et karkass ei ole kinnitatud katuse külge. Kuna katuse pind on ebatasane siis karkassi loodimisel kasutasime Arrase reguleeritavaid jalgu. Selleks, et alusprussid püsiks alt kuivaks, said kinnitatud prusside alla neopren ruudud. Terrassilaudiseks on kasutatud termopuitu. 

Eramu II korruse väljaehitus

Enne ehitustöödega alustamist, oli vaja välja vahetada paar sarikat ja penni. Kaldseintele ja laepeale paigaldati tuuletõke ja lisasoojustus, aurutõke, metallkarkass ja kipsplaat. Põrand sai villaga soojustatud, paigaldati ja looditi uus põrandasõrestik, millele kinnitati 4TG 22mm OSB plaat. Põrandal naturaalne tammeparkett. Kliendi sooviks oli paigaldad toale seinasisene lükanduks, mis on näha 5-ndal pildil. Kaminaks on elektrikamin.

Maamaja kapitaalremont

Selle maja puhul näitame, et parketti on võimalik ka väga kõverate seinade äära stiilselt paigaldada. Kuna põrandaliistu ei olnud võimalik kõveruse tõttu paigaldada, siis asendasime liistu MASA silikoniga. Selleks, et serv jääks ilus, oli vaja parketi serv vaja lõigata vastavalt  seinakõverusele. See on väga aeganõudel töö, aga selle eest on tulemus suurepärane. Samuti on võimalik silikoniga täita parketi ja kahhelplaadi üleminek mis on näha alloleval videol.

Rõdu remont

Nõuka aegse korteri rõdu põrand oli 15cm kaldu. Uue põranda alla on paigaldatud talad ja talade peale 22mm vesivineer. Kuna rõdu betoonseinad olid väga kõverad, siis sai uuele puitsõrestikule paigaldatud laudis ja lisatud ka valgustid. Põrandal on kasutatud valmis mosaiikplaate.


Rõdu remont Tartus Annelinnas

Lihtne rõduremont. Põrandale on paigaldatud terrassilaud ja seina karkassile uus laudis. Seinad on silikonkrohviga üle krohvitud.


Klambriga termovälisvoodri- ja tuulekastilaudade paigaldus

Eriprojektiga majale on paigaldatud klambritega termolaud. Lisaks on termolauast ehitatud tuulekastid ja aknapaled

Eramu terrass

Vaivundamendile ehitatud terrass. Laudis on immutatud terrassilauad. Terrassi taha on ehitatud 45x45mm prussist taimede sõrestik.


Eramu aia ehitus vanade postide vahele

Peale vana aia ja väravate lammutamist ehitati uued väravad kopeerides täpselt vana kontruktsiooni.


Eramu saun


Terrassi ehitus

Terrass on ehitatud killustikust padjale. Karakssiks on kasutatud immutatud puitu ja pealislaudis on termopuidust. Terrassi piire on tehtud Puumarketist pärit sõrestikulauast.